Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

Strafor Tabela

 

Strafor Tabela; firmaların en sık başvurduğu geleneksel reklam araçlarının başında gelir. Etkileyici görünümü sayesinde potansiyel müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Şirketler, fabrikalar faaliyet gösterdikleri bölgede kendini strafor tabelalar yardımıyla öne çıkarabilir. Kurumsal kimliğin bir parçası olarak kullanılan bu tabelalar; otobanlarda, hastanelerde ve yüksek alanlarda kendine yer bulur. Uzak mesafelerden rahatça görülmeleri mümkündür. Bu ise ilgili işletmenin kolayca bulunmasına yardım eder.

Strafor tabela çeşitleri ile geniş bir yelpazede seçim yapma imkânı tanıyan Bursa Reklamcı, bu husustaki taleplere kusursuz işçiliğiyle yanıt verir. Üstün kalitesini uygun fiyatlandırmasıyla buluşturan ajansımız, tabela ihtiyaçlarınıza etkin ve hızlı çözümler sunar.

Strafor Tabela Nedir?

Strafor Tabelalar , strafor malzemeden kutu içerisine monte edilerek tasarlanan yeni nesil tabela çeşididir.Çoğunlukta iç mekanlarda kullanılmakla birlikte dış mekanlarda da kullanabilmektedir.

Hem görselliğin, hem de konstrüksiyon sisteminin kritik öneme sahip olduğu bu tabelalar titiz bir üretim süreci gerektirir. Zira kullanılacak demirlerin ebatları statik rüzgar hesaplamalarıyla belirlenir.

Harf büyüklüklerinin de tabela boyutu ile uyum sağlaması gerekir. 

Açık hava reklamcılığında vazgeçilmez bir yere sahip olan strafor tabela modelleri ile her firmanın tarzına hitap etmeyi başarır.

Strafor Tabela Özellikleri Nelerdir?

  • Birinci sınıf kaliteye sahip, dayanıklı malzemelerden üretilir.
  • Olumsuz hava koşullarına dirençlidir.
  • İlgi uyandıran tasarımıyla estetik bir duruş sergiler.
  • Akılda kalıcıdır.
  • Dış mimari dekorasyonu renklendirir. Kurumların font ve renk tercihlerine göre özel olarak tasarlanabilir. Konumlandırılacağı yerin ölçülerine sağlamlığına göre imalatı yapılan bu tabela çeşitleri bina ile tam bir uyum sağlar.

Strafor Tabela Fiyatları Ne Kadar?

Bu ürünlerde fiyat aralığı; tabela boyutları, işçilik, malzeme ve bina yüksekliği doğrultusunda farklılık gösterir. Montaj işlemi de fiyatların artmasına yol açan bir başka faktördür.

İşletmeniz için en doğru strafor tabelası modeline en ekonomik fiyatla sahip olmak için bizi tercih edebilir, Bursa Reklamcı ayrıcalığı ile herkesten farklı olabilirsiniz.

 

Hemen Ara