Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

Çatı Tabelası

 

 

Çatı tabelası; firmaların en sık başvurduğu geleneksel reklam araçlarının başında gelir. Etkileyici görünümü sayesinde potansiyel müşterilerin ilgisini çekmeyi başarır. Şirketler, fabrikalar faaliyet gösterdikleri bölgede kendini çatı tabelaları yardımıyla öne çıkarabilir. Kurumsal kimliğin bir parçası olarak kullanılan bu tabelalar; otobanlarda, hastanelerde ve yüksek alanlarda kendine yer bulur. Uzak mesafelerden rahatça görülmeleri mümkündür. Bu ise ilgili işletmenin kolayca bulunmasına yardım eder.

Çatı tabelası çeşitleri ile geniş bir yelpazede seçim yapma imkânı tanıyan Bursa Reklamcı, bu husustaki taleplere kusursuz işçiliğiyle yanıt verir. Üstün kalitesini uygun fiyatlandırmasıyla buluşturan ajansımız, tabela ihtiyaçlarınıza etkin ve hızlı çözümler sunar.

Çatı Tabelası Nedir?

Binaların ve diğer yapıların üzerine monte edilerek kullanılan tabelalar, çatı tabelası olarak adlandırılır. Bunlar tasarım-montaj açısından en zorlu tabela çeşitlerinden biridir.

Hem görselliğin, hem de konstrüksiyon sisteminin kritik öneme sahip olduğu bu tabelalar titiz bir üretim süreci gerektirir. Zira kullanılacak demirlerin ebatları statik rüzgar hesaplamalarıyla belirlenir.

Harf büyüklüklerinin de tabela boyutu ile uyum sağlaması gerekir. Bu noktada çoğu zaman alüminyum sac ters tava veya fileli alüminyum tercih edilir. Tabelanın iskeletini meydana getiren demir ayakların ve harflerin yapısını oluşturan alüminyum malzemelerin statik boyalı olması lâzımdır. Böylelikle tabela, paslanmaya karşı korunacaktır.

Aynı zamanda çatı tabela malzemeleri, kompozit veya dijital baskı ürünlerinden de seçilir. Bunların montajı vinç veya benzeri bir araç yardımıyla yapılır.

Açık hava reklamcılığında vazgeçilmez bir yere sahip olan çatı tabela modelleri ile her firmanın tarzına hitap etmeyi başarır.

Çatı Tabelası Özellikleri Nelerdir?

 • Birinci sınıf kaliteye sahip, dayanıklı malzemelerden üretilir.
 • Olumsuz hava koşullarına dirençlidir.
 • İlgi uyandıran tasarımıyla estetik bir duruş sergiler.
 • Akılda kalıcıdır.
 • Dış mimari dekorasyonu renklendirir. Kurumların font ve renk tercihlerine göre özel olarak tasarlanabilir. Konumlandırılacağı yerin ölçülerine ve çatının sağlamlığına göre imalatı yapılan bu tabela çeşitleri bina ile tam bir uyum sağlar.

Çatı Tabelasi Çeşitleri Nelerdir?

 • Neon çatı tabelası
 • LED çatı tabelası
 • Işıklı çatı tabelası
 • Kutu harf çatı tabela
 • Işıksız çatı tabelası
 • Pleksi taban çatı tabela bunlardan bazılarıdır.

Çatı Tabelası Fiyatları Ne Kadar?

Bu ürünlerde fiyat aralığı; tabela boyutları, işçilik, malzeme ve bina yüksekliği doğrultusunda farklılık gösterir. Montaj işlemi de fiyatların artmasına yol açan bir başka faktördür.

İşletmeniz için en doğru çatı tabelası modeline en ekonomik fiyatla sahip olmak için bizi tercih edebilir, Bursa Reklamcı ayrıcalığı ile herkesten farklı olabilirsiniz.

 

Hemen Ara