Hasanağa Tabela

Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

Hasanağa tabela

 

Bir firmanın ilerlemesi için ihtiyaç duyduğu en önemli şey reklamdır. Kuruluşun bu sektörde kendini tanıtmasına yardımcı olacak birçok strateji mevcuttur. Tabela dediğimiz sektör, fabrikanın tam anlamıyla bulunduğu bölgede devreye girerek, fabrikanın fiziki olarak bulunduğu alanda kuruma reklam ve gücünü göstermesi konusunda yardımcı olmaktadır. Büyük fabrikalarda, şirketlerde ve Bursa Nilüfer çevresindeki hastane gibi devasa yapılarda yaygın olarak kullanılan çatı tabelaları, uzaktan görülebilmesi açısından önemli bir avantaja sahiptir.

 

Fabrikalar ve kurumlar arasında en popüler tabela çeşidi olan çatı tabelaları, tasarım açısından bakıldığında dış mimariyi tamamlayacak ve markanın kurumsal kimliğini gösterecek şekilde seçilmelidir. Kurumsal renk ve font aileleri kullanılarak üretilecek olan bu tabela çeşitleri, dış mekan ortamında kullanılmak, fabrika ve kurumsal firmanın dış tasarımını tamamlaması amaçlanmaktadır.

 

Bu tabelalar dış mekanlarda kullanıldığı için son derece sağlam ve uzun ömürlü olmaları çok önemlidir.Bursa Nilüfer Baskıcılık tarafından yapılan tabelaların sağlamlığı konusunda garanti vermektedir.

 

Çatı işaretleri, tabela reklamcılığı dünyasında en çarpıcı olanıdır, bu nedenle onlar hakkında bilinmesi gereken iki hayati şey vardır. Birincisi, daha önce belirtildiği gibi, işaretin uzun vadeli yaşayabilirliğidir. Özellikle firmanızın bulunduğu yerin iklimine uygun olarak oluşturulan malzemelerin sağladığı faydaları seçmenizde fayda var.

 

Dikkate alınması gereken bir diğer faktör, çatının dayanıklılığıdır. Çünkü bu tabelalar muazzam olacak, çok fazla ağırlık taşıyacak ve çatınızın sağlamlığı bunda rol oynayacaktır. Çatı tabelanız üretilirken ve yerleştirilirken, çatının sağlamlığını sağlamak için bir makine mühendisi veya inşaat mühendisinin yardımına ihtiyacınız olacak. Montaj sırasında veya öncesinde bu şekilde incelenmeyen çatı tabelalarında en ufak bir hata dahi yapılırsa bu iri tabela birçok nedenden dolayı çökerek düşme riski oluşturur. Düşen tabelalar nedeniyle insanlar ciddi şekilde yaralanma riski altındadır.

 

Çatı tabelalarının imalatında genellikle son derece yüksek kaliteli malzemeler seçilir. Bu malzemelerin uzun ömürlü olması gerektiğinden, çatı levhalarının imalatında kullanılan çok çeşitli malzemeler vardır. Fabrikanız veya kurumsal firmanız için çatı tabelası seçerken, özellikle fabrikanız veya kurumsal firmanız için çatı tabelası seçerken, kurumsal kimliğinizin ne olduğu ve firmanızın büyüklüğü dikkate alınması gereken önemli değişkenlerdir. Örneğin arka kısımda geniş bir pleksi temel, tasarımda logo veya yapı olmadığında ve sadece bir isim olduğunda tabelanızı ve adınızı öne çıkaracaktır. Örneğin kutu yazıları ve ışıklı çatı tabelaları çok dikkat çekiyor. Işıklı seçenekler şiddetle tavsiye edilir.

Hemen Ara