Balat Tabela

Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

balat tabela

Pilon table veya Totem tabela olarak da bilinen tabela, tasarım açısından birçok benzerliğe sahip olup, görünüş olarak hemen hemen aynı olan bir Totem Signage modeli türüdür. Pilon levhalar, işyeri girişlerinde ve dışarıya yönlendirmelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Pilon tabelalar, olmasını istediğiniz kadar büyük olabilir. Bu tür çift taraflı tabelalar açık hava reklamcılığında kullanılmaktadır. Bursa Nilüfer tabela, paslanmaz çelik veya krom imalat malzemeleri olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.Pilon İşaretleri İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Pilon tabelalar, diğer dış mekan tabelaları gibi, uzun ömürlü ve sağlam olması için en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmalı ve yapılmalıdır. Dış hava koşullarına direnmek ve stabil kalabilmek için malzeme kalitesinden asla ödün verilmemelidir.

Direk tabelasının yüksekliği ayarlanabilir. Ancak zemin montajı ne kadar sağlam olursa, o kadar yüksek olur. Pilon tabelada görünürlük ve güzellik çok önemli kriterlerdir. Tasarım ve tasarım bu açıdan değerlendirilmelidir.Pilon Tabela Fiyatları Taleplerinize uygun tabela çözümlerinden yararlanmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerden biri maliyettir. Çünkü fiyatlar, bütçenizi düzenlemekten daha fazlasını yapmanızı sağlar. Hangi ürünün en uygun olduğunu da belirler.Pilon tabela siparişi vermeden önce öncelikle nasıl bir tasarım istediğinizi seçmelisiniz. Bu şekilde kalite odağını korurken fiyatlandırmayı düşünebilirsiniz. Direkt olarak uygulanacak fiyatlandırma; boyutlardan, kullanılacak detaylardan ve diğer tüm faktörlerden doğrudan etkilenir ve değişkenlik gösterir.

Bursa Nilüfer Tabela olarak  tabelanın üretileceği yere gelir ve uygun ölçüleri toplayarak direk tabela siparişleriniz için profesyonel hizmet sağlar. Pilon tabelaların yükseklikleri ve yüzey ölçüleri dikkatli bir şekilde hesaplanmalıdır. Ayrıca ekiplerimiz, pilon tabelasındaki statiği dikkatli bir şekilde kaldıracak ve bu tabelaları uzun yıllar başarılı bir reklam stratejisi ile kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır.

Tabela montajı ve teslimatı sırasında oluşabilecek her türlü soruna etkin ve uzun ömürlü çözümler sunarak tedarik ettiğimiz malların arkasındayız. Her yıl tabela endüstrisinin hammaddeleri ve malzemeleri değişmektedir. Siz müşterilerimize, satın alma sırasında mevcut olan en iyi malzemeyi kullanarak tabelayı sağlayacağımızı bildirmek isteriz. Tüketicilerden beklentilerimizi sadece kazanç olarak nitelendirmediğimiz için ürün teslimatlarındaki mutluluğunuz şirketimizin etik hedeflerinden biridir.

Hemen Ara