Esentepe Tabela

Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

Esentepe tabela

 

Fener tabela, adından da anlaşılacağı gibi, özellikle geceleri şirketler için faydalı olan “ışık ve yansıma” işlevine sahip bir tabela çeşididir. Fener Tabela, alandan tasarruf edebilmek için genellikle alanı dar olan mekanlar veya sokaklar için kullanılmaktadır.

Duvara monte edilebilir veya doğrudan zemine takılabilir. Bu konuda oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Kompakt boyutları sayesinde iş kapıları, iş merkezi girişleri, ofis girişleri ve daha birçok alanda dikkat çekecek bir özelliğe sahiptir.

 

Bu tür tabelalara işletme/marka adı işlenir ve genellikle logo ve görseller öne çıkar; geceleri ise yapısı gereği aydınlanır ve ön plana çıkar.

 

Gerçekte, sabit bir standardın olmaması, her organizasyonun çalışmak için büyük miktarda alana sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak, barlar, restoranlar, kafeler, marketler ve bakkallar gibi dış mekanlara sahip kuruluşlarda en popüler olanıdır. Bursa Nilüfer tabela, Çift taraflı, tek taraflı, aydınlatmalı, askılı, duvara montajlı ve direğe montajlı özellikleri sayesinde her ortama uyum sağlayabilir.

 

 

Fener tabelaları firma tipine göre mükemmel bir aydınlatma sistemi ile entegre edilerek daha fantastik bir düzenleme ile kullanılabilir. Eğlence mekanlarında oldukça kullanışlı olan bu şekilde tüketicilerin ve ziyaretçilerin doğrudan dikkatini çeker. Yapımında plastik, kompozit, demir, ahşap, pleksi gibi malzemeler kullanılabilir. Projeksiyonlu (yan duvara asılan), çift taraflı, ışıklı veya ışıksız tasarımlar ile işletmeye en uygun fener tabela imalat sürecine girer.

 

Ayrıca alışveriş merkezlerinde ve havalimanlarında oldukça şık bir iç mekan tabela alternatifi olarak kullanılabilir. Tercih nedenleri her işletmede farklılık gösterse de ziyaretçilerin ve müşterilerin dikkatini çekmek için genel bir gerekçe olarak sunulabilir.

 

Küçük olan boyutlar ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı, elektrik mekanizmaları ve üretim süreci boyunca müşteri beklentileri göz önüne alındığında, benzer standartlardan biraz daha pahalıya mal olacağını varsaymak mantıklıdır.

 

Bursa nilüfer baskıcı olarak müşteri taleplerine yanıt olarak, tasarımdan kuruluma kadar üretim süreci boyunca sürekli olarak müşteri bilgi taleplerini ileteceğiz.

 

Kurulum sırasında keşif öncesi lokasyona en uygun prosedürler gerçekleştirilir. Tabelaya ek olarak tabela ile eş zamanlı askı veya direk imalatı yapılmakta ve proje bitiminde teslimat sağlanmaktadır.

 

 

Hemen Ara