Vinil Germe

Vinil germe

 

Bursa Nilüfer Baskıcılığın hizmetlerinden biri olan Vinil gerdirme tabela, dijital baskı teknolojisi ile üretilen vinilin (tente) profil şase üzerine dört taraftan gerdirilip önceden hazırlanmış, aydınlatma mekanizmalı alüminyum kasa üzerine mühürlenmesiyle yapılır.

 

Profil şase üzerine gerdirildikten sonra çerçeve üzerine vinil gergi tabela takılarak ışıklı tabela olarak kullanılabilir veya direk ışıksız olarak monte edilebilir.

 

Vinil Germe, Işıklı Tabela ve Reklam Sistemi, son beş yıldır kullanımda olan popüler bir tabela ve reklam sistemidir. Diğer ışıklı tabelalarda ve reklamlarda olduğu gibi, bu teknolojinin de avantajları ve dezavantajları vardır.

Bir profil şase üzerine dijital baskı teknolojisi ile basılan vinilin (tente) dört taraftan streçlenmesi ve önceden hazırlanmış ve aydınlatma mekanizmasına sahip alüminyum kasa üzerine sızdırmaz hale getirilmesi vinil gergi tabela yapımıdır.

 

Vinil gerdirme tabela çerçeve üzerine konulabilir ve profil şase üzerine gerdirildikten sonra ışıklı tabela olarak kullanılabilir veya ışıksız hemen yapıştırılabilir.

 

Vinil Germe, Işıklı Tabela ve Reklam Sistemi son beş yıldır kullanılmakta olup popüler bir tabela ve reklam sistemidir. Bu tekniğin de diğer ışıklı tabelalar ve reklamlar gibi avantajları ve dezavantajları vardır.

Vinil gerdirme tabelaları, son yıllarda en popüler tabela biçimlerinden biri haline geldi. Vinil germe tabelaların bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, istediğiniz boyutta, istediğiniz renkte istediğiniz kadar fotoğrafla tek parça tabela ve reklam oluşturmanıza olanak sağlamasıdır. Zemininizi tek bir ton yerine degrade geçiş yapabilir, doğrudan zeminde bir fotoğraf kullanabilirsiniz. Bu baskı standart bir vinil kanvas üzerinde çalışmayacaktır. Bu göstergenin çeşitli çeşitleri vardır:

 

1) Aparat Gerdirme Tekniği

 

Allen halkaları, alüminyum ayaklar ve alüminyum dişli kullanımını içeren bir germe tekniğidir. Dayanıklılık açısından en güvenilir germe tekniğidir.

 

2) Güvenilir Bir Germe Yöntemi

 

Hazırlanan demir karkas su kontrastı ile çivilenir. Bu su düzeni, seçtiğiniz demir profille aynı genişlikte olmalıdır. Su kontra maddesi ahşap bir üründür. Bu ürünün benzersiz özelliği, yağmurdan ıslandığında şişmemesidir. Şişlik olmadığı için zımba telleri tahtadan çıkmaz. Tabelalarınız ve reklamlarınız bu şekilde daha uzun süre kalacaktır.

 

Hemen Ara