Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

Fsm tabela

Fsm tabela

 

Daha önce görmüş olabileceğiniz pleksiglas, stand, ünite ve tabela imalatında marka ve ürünü ön planda tutmak için kullanılan bir malzemedir. Mağaza iç mekanları, fiyatlandırma ve ürün promosyonları, vitrinler ve reklam alanlarının tümü bunu kullanır. Hafif ve uzun ömürlü özellikleri nedeniyle yaygın olarak tercih edilmektedir. Pleksiglas özelliği, platform veya sahne tasarımında kullanıldığında olağanüstü bir renk özelliği sağlar. Pleksiglas UV ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu kimyasal, geniş bir ürün yelpazesinde bulunabilir.

 

Bursa Nilüfer Baskıcılık tarafından kullanılan Pleksiglas, renklendirilebilen veya renklendirilmeden bırakılabilen yarı saydam bir plastiktir. Tüm bu özelliklerinden dolayı şeffaf veya yarı şeffaf olarak işlenebilir.

Pleksiglasın yapısı, kolayca işlenmesini, kesilmesini ve uygun şekle kalıplanmasını sağlar. Ayrıca yapılan objeler pleksiglasın hafif yapısından dolayı hafif ve kullanışlıdır.

 

Pleksi denilince akla pek çok şey gelir ama akla ilk gelen pleksi tabeladır. Pek çok kuruluş, marka ve kurum, hafif, çok yönlü ve özelleştirmesi kolay oldukları için pleksi işaretleri kullanır.

Daha önce bir tabela ürettiyseniz veya işinizi pazarlamak için bir şeyler yarattıysanız, pleksi kelimesi sıkça karşınıza çıkacaktır. Broşürler, makine kapakları, kutular, kürsüler, vitrinler ve raflar gibi birçok nesne pleksiglastan yapılmıştır. Pleksiglas tabelalar ise en sık görülenlerdir. Çeşitli şekil ve ebatlarda bulunan pleksiglas tabelalar, özellikle pleksi kutu harfli tabelaları ile tanınmaktadır. Günümüz endüstrilerinde en popüler tabela türü olduğu için, yaratılışında birçok varyasyon ve çeşitlilik vardır ve her gün yeni bir şey tanıtılmaktadır.

 

Tabela sektörü hızla büyüyor ve Bursa Nilüfer Tabela birçok heyecan verici gelişmeye ev sahipliği yapıyor. Tabii ki sektör, tüm bu gelişmelerde farklılık gösteren işaretlerin çeşitliliğinden büyük ölçüde yararlanıyor. Pleksi kutu harf tabelalar bu avantajı sunan stillerden biridir. Bugün görülen en yaygın tabela türüdür ve birçok kuruluşun dış duvarlarında ve hatta içlerinde bulunabilirler. Işıklı veya ışıksız yapılabilen bu tabela çeşitleri de kullanılan malzemeye bağlı olarak belirli niteliklere sahip olduğundan uzun ömürlü ve dayanıklı bir ürün ortaya çıkmaktadır. Pleksi harf tabelalar, sadece üretim hızları nedeniyle değil, aynı zamanda herhangi bir şekilde özelleştirilebilmeleri nedeniyle de popülerdir.

Hemen Ara