Beşevler Tabela

Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

Beşevler tabela

 

Krom Kutu Harf Tabela, göz alıcı ve zarif bir tasarıma sahip paslanmaz çelik veya krom alaşımından yapılmış modern, güzel ve premium bir tabela ürünüdür. Ayrıca ön veya arka ışıklarla da yapılabilir.

 

Bu renkli ve sanatsal göstergeler firmaların imajını ve güzelliğini yansıtmaktadır. Kuyumcular ve mücevher gibi mücevher satan büyük reklam işletmeleri sıklıkla krom kutu harf işaretlerini kullanır.

 

Bu işaretler çeşitli şekillerde yapılabileceği gibi ışıklı veya ışıksız da yapılabilir. Kullanılan krom veya krom alaşımına (altın) bağlı olarak sarı krom kutu harf veya altın krom kutu harf olarak da sınıflandırılabilir.

Bu tabela, hava direncinin önemli olduğu dış mekanlarda kurumsal tanınırlığı sağlamak için yapılmakta olup, iç mekanlarda da süs ve görsel amaçlı yapılabilir ve kullanılabilir. Krom aynı zamanda çok parlak bir malzemedir ve önden veya arkadan LED ışıkların kullanılması bölgede yeni bir ambiyans ve zarafet yaratacaktır. Bursa Nilüfer baskının en ayırt edici özelliklerinden biri de el yapımı olmasıdır.

 

Krom Kutu Harfli Levhalar dış mekanlarda kullanıldığında, kalabalık alanlarda bile insanlar tarafından kolayca tanınır ve inanılmaz derecede çekici ve parlak bir reklam ürünü olduğu düşünülür. Bu tabelalar görsel çekiciliğinin yanı sıra diğer tabela çeşitlerine göre daha kaliteli ve dayanıklıdır.

 

Krom Kutu Harf Tabela fileli ve filesiz olmak üzere iki şekilde yapılabilmektedir.

 

Meshed Krom Kutu Harf imalatında harf tasarımı oluşturulduktan sonra özel kaplamalı paslanmaz çelik alaşımından yapılan krom plakalar cnc router veya lazer kesim makinesi kullanılarak tasarıma göre kesilmektedir. Tasarıma bağlı olarak ön yüzün kalınlığı 1 ila 1,5 mm arasında değişebilir. Harflerin kenar kalınlıkları, senaryoya göre 3-9 cm uzunluğunda şeritler halinde kesilip, kaynatılıp havya ile kaldırılarak elde edilir. Kaynatma makinelerle değil elle yapılır. Bu altın izlenimi verecektir.

 

Pleksiglas kutu harfler daha sonra cnc router veya lazer kesim aleti ile kesilir ve sonraki aşamada krom malzemeye tutkal veya silikon ile yapıştırılır. Pleksi malzemeden ve file harften gelen ışık bu şekilde önden yansıyacaktır. Ledler daha sonra mesh krom harf içerisine monte edilir ve tabelanın arka tarafı dekota ile bitirilerek mesh krom kutu harf tabela imalatı tamamlanır.

 

Meshless Krom Kutu Harf İmalatında harf tasarımı oluşturulduktan sonra, özel kaplamalı paslanmaz çelik alaşımından üretilen krom plakalar, cnc router veya lazer kesim makinesi ile tasarıma uygun olarak dekupaj ile kesilmektedir.

 

Bursa nilüfer baskı olarak kesilen malzemeler kaynak maddesi ile birlikte kaynak yapılır ve zımparalanır. Led tabelalar daha sonra konumlandırılır ve kapatılır, böylece krom harfin arkadan aydınlatılması sağlanır. Tabela, binanın cephesine kurulmadan önce test edilir.

Hemen Ara