Küçük Sanayi ( Alaaddin Bey) Tabela

Küçük Sanayi Alaaddin Bey Tabela

Bursa Nilüfer Tabela Ve Baskıcılığın ürettiği Gravür tabela çeşitleri arasında en yaygın olarak kullanılanlardan biridir ve dış mekanlarda görünürlüğü artırmak için de kullanılır. Kafelerin bina kapılarında sıkça görülen oyma tabelanın ışıklı bir versiyonu da var.

Söz konusu tabela, aydınlatmanın bilgisayarlı cnc makinelerde yazı ve logoların kenarlarını şeffaf pleksiglas malzeme üzerine oyularak, alüminyum kutunun içine üstten ledler konularak yapıldığı bir tabela modelidir.

Oymalı tabelaların en çarpıcı kullanımlarından biri ışık oyunlarının etkisidir. Sokakta dolaşırken insanların başlarını eğmesine ve hatta tekrar tekrar bakmalarına neden olarak ofisinizi diğer işyerlerinden daha fazla öne çıkarır. LED ışıkların sade ancak sıcak görünümü Gravür tabela uygulamasında da görülüyor.

Reklam veya tabela gravür yapmak istediğiniz alanın büyüklüğünü ve konumunu değerlendirerek uzman kadromuz size en iyi çözümleri sunabilir. Kullandığımız malzemeler en yüksek kalitede olup, profesyonel montaj ekibimiz iş yerinize zarar vermeden kurulumunu gerçekleştirmektedir. Oyulmuş bir tabela üretilmesini istiyorsanız, seçeneklerinizi görüşmek için lütfen önceden bizimle iletişime geçin. Uzun yıllara dayanan uzmanlığımız sayesinde, size bu alanda mümkün olan en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Gravür tabela tasarımı ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ofisimizi ziyaret ederek veya bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Gravür tabelalar, diğer tabela türleri gibi, ilgili çevresel gereksinimler karşılanırsa ve tekrar eden trajedileri önlemek için güzel ve kabul edilebilir bir yer seçilirse hızlı bir şekilde kurulabilir. Bütçenize yük olmayacağı için kaliteden asla ödün vermeyeceksiniz. Son zamanlarda ilgi odağı haline gelen oyma oyma harf tabelaları ile kurumsal hedeflerinize daha ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir tabelaya ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçin, çünkü siz değerli müşterilerimizin reklama ihtiyaç duyduğu ve yapmaya çalıştığımız her şeyin tanıtımına ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz. Ne yaptığınızı gösterir; güzel bir sunum oluşturmanıza yardımcı olmak için Bursa Nilüfer Baskıcılık olarak buradayız; geçmişte gösterdiğimiz gibi, iyi bir iş çıkarıyoruz; İyi bir kadromuz ve iyi bir ekipmanımız olduğu için sizinle iş yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşteri mutluluğu bizim için son derece önemlidir, bu yüzden lütfen içten teşekkürlerimizi kabul edin.

Açık Hava Reklamcılığı

Profosyonel Ekip

Dijital Baskı

Teknoloji ve İnovasyon

Cnc Kesim Hizmetleri

7/24 İletişim

Hemen Ara